Statistik Perkhidmatan Atas Talian

STATISTIK PERKHIDMATAN ATAS TALIAN : 

Transaksi FPX dan CIMB Bagi Daerah Kuantan 2019

Transaksi FPX, CIMB dan Pahang Go Daerah Kuantan Bagi Tahun 2020 

BULANFPXCIMBPahangGoJUMLAH
JANUARI122477421343
FEBRUARI113292501274
MAC6983935772
APRIL7193149
799
MEI52961702775743
JUN1553591221734
JULAI2430811442655
OGOS7784957884
SEPTEMBER3651930414
OKTOBER4131643472
NOVEMBER2931829340
DISEMBER3062841375
Jumlah1520767991916805

~~~data dikemaskini setiap (2) bulan~~~

Tarikh Kemaskini: 11/02/2021 11:28:54

Halaman ini sudah dipaparkan sebanyak 128 kali.


Kembali ke Atas